Ryhmäliikunta Myyrmäki

Aloittelijoille suosittelemme: Cycling Startti, Kehonhuolto, Kiinteytys Startti, Kivaolo, Muokkaus, Pilates ja Yin Jooga -tunteja.

MAANANTAI 18.12.
07.00 BODYPUMP 55′ (v)
10.00 Lämpö Rasvanpoltto 55′  Heikki (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
11.30 LADYT 65+ Heikki (teemana: askellusta ja kehonhuoltoa)
16.45 Lämpö Kivaolo 20′  Heikki (vetreyttä niska-hartiaseudun ja selän lihaksille)
17.05 Lämpö Kiinteytys Startti 25′  Heikki (tehokkaita lihaskuntoliikkeitä lattiatasolla)
17.25 BODYSTEP 45′  Silja (yk)
18.10 Cycling Startti 20´ Markku (sisäpyöräilyä omaan tahtiin)
18.15 Zumba 45′  Jaana (tanssin iloa, yk)
18.25 Pilates 45′  Silja (
liikkuva keho ja vahva keskivartalo)
18.30 Cycling 25′  Markku (sisäpyöräilyä omaan tahtiin)
19.05 Muokkaus Express 30′  Markku (monipuolinen lihaskuntotunti, yk)
20.15 CX WORX 30´ (v)

v = virtuaali
yk = yläkerta

TIISTAI 19.12.
07.00 CX WORX 30´ (v)
09.30 Jooga 60´  Elena

10.00 Muokkaus Express 30´  Markku (monipuolinen lihaskuntotunti, yk)
10.45 CX WORX 30′  (Kotiäitijumppa, v)
11.30 LADYT 65+  Markku (teemana: lihaskunto ja liikkuvuus)
17.00 LAVIS 55´  Noora  (hauska lavatanssijumppa, yk)
17.30 Lämpö Yin Jooga 55´  Petra
17.45 Muokkaus 45′  Heikki (monipuolinen lihaskuntotunti kuntosalilla)
18.00 BODYSTEP 30′  Iida
18.30 Muokkaus Express 30′  Iida
(monipuolinen lihaskuntotunti)
18.35 Lämpö Kivaolo 20′  Heikki (vetreyttä niska-hartiaseudun ja selän lihaksille)
18.55 Lämpö Kehonhuolto & Venyttely 25′  Heikki
19.10 Zumba 60′  Tiina
(tanssin iloa)
19.30 BODYPUMP 55´ (v)

v = virtuaali
yk = yläkerta

KESKIVIIKKO 20.12.
07.00 BODYBALANCE 55´ (v)
10.00 Rasvanpoltto 45′  Laura (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
11.00 Pilates 45′  Laura (liikkuva keho ja vahva keskivartalo)
17.10 Pilates 55′  Piia (liikkuva keho ja vahva keskivartalo)
18.10 Lämpö Rasvanpoltto 45′  Marjut (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
18.15 SH’BAM 45′  Johanna  (tanssin iloa, yk)
19.00 Lämpö Yin Jooga 55′  Minna-Maria
20.15 BODYPUMP 55´ (v)

v = virtuaali
yk = yläkerta

TORSTAI 14.12.
07.00 BODYPUMP 55´ (v)
10.00 Kivaolo 20′  Heikki (vetreyttä niska-hartiaseudun ja selän lihaksille)
10.20 Kiinteytys Startti 20′ Heikki (tehokkaita lihaskuntoliikkeitä lattiatasolla)
10.40 Kehonhuolto 20′ Heikki
11.30 LADYT 65+ Heikki (lihaskunto ja liikkuvuus)
15.30 BODYPUMP 55´  (v)
16.45 Lämpö Kiinteytys 45′  Tuija  (tehokas lihaskuntotunti)
17.35 Jooga 60′  Vesa
17.45 BODYSTEP 55′  Iida
18.10 Cycling Startti 20′ Markku
 (sisäpyöräilyä omaan tahtiin)
18.30 Cycling 25′ Markku (sisäpyöräilyä omaan tahtiin)

19.00 Muokkaus 50′  Markku (monipuolisia lihaskuntoliikkeitä koko keholle)
20.00 BODYBALANCE 55´  (v)

v = virtuaali
yk = yläkerta

PERJANTAI 15.12.
07.00 BODYBALANCE 55′ (v)
10.00 Muokkaus 50′  Heikki (monipuolisia lihaskuntoliikkeitä koko keholle)
10.00 CX WORX 30´(Kotiäitijumppa, v)
11.15 LADYT 65+  Heikki (teema: kuntosali)
16.25 Muokkaus Express 30′  Heikki (monipuolisia lihaskuntoliikkeitä koko keholle)
17.05 Lämpö Rasvanpoltto 55′ Heikki (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
17.20 SH’BAM 45′  Minna  (tanssin iloa, yk)
18.15 Lämpö Pilates 60′  Minna (liikkuva keho ja vahva keskivartalo)
19.30 BODYPUMP 55´ (v)

v = virtuaali
yk = yläkerta

LAUANTAI 16.12.
09.30 Lämpö Jooga 55′  Mette

10.30 Rasvanpoltto 45′ Markku (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
11.15 Zumba 60′  Petri (tanssin iloa, yk)
15.00 BODYPUMP 55´ (v)
16.15 SH´BAM 45´ (v)
17.15 BODYBALANCE 55´ (v)

v = virtuaali
yk = yläkerta

SUNNUNTAI 17.12.
10.00 Pilates 45´ Piia
(liikkuva keho ja vahva keskivartalo)
10.55 SH´BAM 45´ Piia  (tanssin iloa, yk)
11.00 BODYPUMP 55´ (v)
12.00 CX WORX 30′  (v)
12.45 BODYBALANCE 55′ (v)
15.00 BODYCOMBAT 55´ (v)
16.15 CX WORX 30´ (v)
17.30 Lämpö Kivaolo 25′  Johanna 
(vetreyttä niska-hartiaseudun ja selän lihaksille)
17.55 Lämpö Kiinteytys Startti 25′  Johanna (tehokkaita lihaskuntoliikkeitä lattiatasolla)
18.45 Yin Jooga 75′  Vesa

v = virtuaali
yk = yläkerta