Ryhmäliikunta Kannelmäki

Aloittelijoille suosittelemme: Kehonhuolto, Kiinteytys Startti, Kivaolo, Muokkaus, Pilates ja Yin Jooga -tunteja.

MAANANTAI 18.12.
07.00 BODYPUMP 55′ (v)
10.00 Rasvanpoltto 45′  Markku
 (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
10.30 CX WORX 30´ (v, kotiäitijumppa)
10.45 Venyttely 15′  Markku
11.30 LADYT 65+ Markku (teema: liikkuvuus, ak)
17.15 Rasvanpoltto 50′  Marjut (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
18.15 SH’BAM 45′  Johanna (tanssin iloa)
19.10 Lämpö Kehonhuolto & Venyttely 45′  Johanna
20.00 BODYPUMP 55′ (v)

v = virtuaali
ak = alakerta

TIISTAI 19.12.
07.00 BODYBALANCE 55′ (v)
10.00 Energia 20′  Laura (energinen askellustunti)
10.20 Kiinteytys Startti 20´ Laura (tehokkaita lihaskuntoliikkeitä lattiatasolla)
10.40 Venyttely 20′  Laura
11.30 LADYT 65+  Laura (teema: tanssi, yk)
17.00 Lämpö Rasvanpoltto 45′  Marjut (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
18.00 Zumba 45′  Tiina (tanssin iloa)
19.00 Muokkaus 50′  Jenni (monipuolinen lihaskuntotunti)
19.15 BODYBALANCE 55′ (v)
20.15 CX WORX 30′ (v)

v = virtuaali
yk = yläkerta

KESKIVIIKKO 20.12.
07.00 CX WORX 30′ (v)
10.00 Yin Jooga 60′  Vesa

16.45 Rasvanpoltto 45′  Markku (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)

17.35 Lämpö Jooga 55′  Minna-Maria🎅🏻
17.40 Muokkaus 50′  Markku (monipuolinen lihaskuntotunti kuntosalilla)

17.30 BODYCOMBAT 55′ (v)
18.35 SH’BAM 45′  Piia (tanssin iloa)
19.25 Pilates 60′  Piia (liikkuva keho ja vahva keskivartalo)
19.30 CX WORX 30′ (v) ❤️🎅🏻

v = virtuaali
ak = alakerta

TORSTAI 14.12.
07.00 BODYPUMP 55′ (v)
10.00 Energia 20′  Tuija (energinen askellustunti)
10.20 Kivaolo 20′  Tuija (vetreyttä niska-hartiaseudun ja selän lihaksille)
10.40 Kiinteytys Startti 20′  Tuija (tehokkaita lihaskuntoliikkeitä lattiatasolla)
11.30 LADYT 65+ Tuija (yk, teema: liikkuvuus ja lihaskunto)
17.25 Zumba 45′  Tiina (tanssin iloa)
18.15 Lämpö Rasvanpoltto 50′  Marjut (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
19.05 BODYPUMP 55′  (v)
19.15 Lämpö Yin Jooga 60′  Vesa
20.15 SH’BAM 45′  (v)

v = virtuaali
yk = yläkerta

PERJANTAI 15.12.
07.00 CX WORX 30′ (v)
10.00 Muokkaus Express 35′  Markku (monipuolinen lihaskuntotunti koko keholle)
10.40 Pilates 45′  Markku (liikkuva keho ja vahva keskivartalo)
11.30 LADYT 65+ Markku  (teema: kuntosali)
16.45 Muokkaus Express 30′  Nen (monipuolinen lihaskuntotunti koko keholle)
17.25 BODYCOMBAT 45′  Nen
17.30 SH’BAM 45′ (v)
18.15 Yin Jooga 75′  Vesa
18.30 BODYPUMP 55′ (v)

v = virtuaali

LAUANTAI 16.12.
09.30 BODYBALANCE 55′ (v)
10.00 Lämpö Kivaolo 25′  Johanna 
(vetreyttä niska-hartiaseudun ja selän lihaksille)
10.25 Lämpö Kiinteytys Startti 25′  Johanna (tehokkaita lihaskuntoliikkeitä lattiatasolla)
10.30 BODYPUMP 55′ (v)
11.00 SH’BAM 45′ Johanna (tanssin iloa)
11.30 BODYCOMBAT 55′ (v)
16.30 CX WORX 30′ (v)
17.30 BODYPUMP 55′ (v)

v = virtuaali

SUNNUNTAI 17.12.
09.45 Lämpö Rasvanpoltto 45′  Markku 
(reipasta askellusta ja monipuolisia lihaskuntoliikkeitä)
10.00 SH’BAM 45′ (v)
10.35 Lämpö Kehonhuolto 55′  Markku
11.00 BODYPUMP 55′ (v)
17.00 CX WORX 30′ (v)
17.00 Jooga 60′  Vesa
17.45 BODYPUMP 55′ (v)
18.10 Lämpö Kivaolo 30′  Hedvig (vetreyttä niska-hartiaseudun ja selän lihaksille)
18.40 Lämpö Venyttely 30′  Hedvig
19.00 BODYBALANCE 55′  (v)

v = virtuaali