Ryhmäliikunta Kannelmäki

Tervetuloa Ladyt Kannelmäen ryhmäliikuntatunneille!
Aloittelijoille suosittelemme: Kehonhuolto, Kiinteytys Startti, Kivaolo, Muokkaus, Pilates ja Yin Jooga -tunteja.

MAANANTAI 19.2.
07.00 BODYPUMP 55′ (v)
09.00 BODYBALANCE 55′ (v)
10.00 Rasvanpoltto 45′  Markku (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
10.45 Venyttely 15′  Markku
10.30 CX WORX 30´ (v, kotiäitijumppa)
11.30 LADYT 65+  Markku ( teema: liikkuvuus)
15.00 BODYCOMBAT 55′ (v)
16.15 CX WORX 30′ (v)
17.00 Muokkaus 50′  Tuija  
17.45 Kivaolo 30′  Johanna (ak, vetreyttä niska-hartiaseudun ja selän lihaksille)
17.55 Lämpö Rasvanpoltto 55′  Marjut (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
18.15 Venyttely 30′  Johanna (ak)
19.05 SH’BAM 45′  Johanna (tanssin iloa)
20.00 BODYPUMP 55′ (v)

v = virtuaali
ak = alakerta

TIISTAI 20.2.
07.00 BODYBALANCE 55′ (v)
09.00 BODYPUMP 55′ (v)
10.00 Kivaolo 20′  Markku (vetreyttä niska-hartiaseudun ja selän lihaksille)
10.20 Lämpö Pilates 45′  Markku
 (liikkuva keho ja vahva keskivartalo)
11.30 LADYT 65+   Markku (teema: liike ja lihaskunto)
15.00 SH’BAM 45′ (v)
16.00 BODYCOMBAT 55′ (v)
17.00 Pilates 45′  Susanna (liikkuva keho ja vahva keskivartalo)
17.50 Zumba 45′  Susanna (tanssin iloa)
18.40 BodyTraining 45′  Tuija  
19.15 BODYBALANCE 55′ (v)
19.35 Yin Jooga 60′  Vesa
20.15 CX WORX 30′ (v)

v = virtuaali
ak = alakerta
yk = yläkerta

KESKIVIIKKO 21.2.
07.00 CX WORX 30′ (v)
10.00 Yin Jooga 60′  Vesa
16.55 Rasvanpoltto 45′  Markku (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
17.45 Lavis 55′  Noora
(lavatanssijumppa)
17.50 Muokkaus 50′  Markku 
(monipuolinen lihaskuntotunti kuntosalilla)
17.30 BODYCOMBAT 55′ (v)
18.45 SH’BAM 45′  Piia (tanssin iloa)
19.35 Pilates 60′  Piia (liikkuva keho ja vahva keskivartalo)

v = virtuaali
ak = alakerta
yk = yläkerta

TORSTAI 22.2.
07.00 BODYPUMP 55′ (v)
10.00 Lavis 30′   Tuija (lavatanssijumppa)
10.30 Kiinteytys Startti 30′  Tuija (tehokkaita lihaskuntoliikkeitä lattiatasolla)
11.30 LADYT 65+ Markku (yk, teema: liikkuvuus ja lihaskunto)
17.25 Zumba 45′  Tiina  (tanssin iloa)
17.45 Muokkaus 45′  Anna (monipuolinen lihaskuntotunti kuntosalilla)
18.15 Lämpö Kiinteytys 55′  Marjut (tehokkaita lihaskuntoliikkeitä)
19.05 BODYPUMP 55′  (v)
19.15 Jooga 60′  Vesa
20.15 SH’BAM 45′  (v)

v = virtuaali
yk = yläkerta

PERJANTAI 23.2.
07.00 CX WORX 30′ (v)
10.00 Lämpö Kiinteytys 50´ Tuija
10.50 Lämpö Venyttely 20’  Tuija

10.30 CX WORX 30′ (v, kotiäitijumppa)

11.30 LADYT 65+  Tuija (teema: kuntosali)
17.30 SH’BAM 45′ (v)
18.15 Yin Jooga 75′  Vesa
18.30 BODYPUMP 55′ (v)

v = virtuaali

LAUANTAI 24.2.
09.30 BODYBALANCE 55′ (v)
09.30 Lämpö Jooga 60′  Mette
10.35 Rasvanpoltto 45′  Mette (reipasta askellusta ja kokonaisvaltaisia lihaskuntoliikkeitä)
10.30 BODYPUMP 55′ (v)
11.30 BODYCOMBAT 55′ (v)
13.30 Zumba 60′  Petri (tanssin iloa)
16.30 CX WORX 30′ (v)
17.30 BODYPUMP 55′ (v)

v = virtuaali

SUNNUNTAI 18.2.
10.00 SH’BAM 45′  Piia (tanssin iloa)
10.00 SH’BAM 45′ (v)
10.50 Lämpö Kehonhuolto 45′  Piia
11.00 BODYPUMP 55′ (v)
17.00 CX WORX 30′ (v)
17.00 Jooga 60′  Vesa 
17.45 BODYPUMP 55′ (v)
18.10 Lavis 45′  Tanja (lavatanssijumppa)
19.00 BODYBALANCE 55′  (v)

v = virtuaali